Search
English

Kontakt

For mer informasjon
ring oss på tlf: 51 95 96 00 eller

E-post:
Forespørsler: salg@vestteknikk.no
Øvrige henvendelser: post@vestteknikk.no

Ivar Sollie

Telefon : +47 481 80 678
E-post : ivar@vestteknikk.no

Salgssupport

 

Spør meg om det du lurer på.
Jeg hjelper deg med å finne rette kontaktperson hvis jeg ikke kan svare selv.

Rune Hansen

Telefon : +47 995 83 010
E-post : rune@vestteknikk.no

Selgerleder

 

 

Spør meg om hva som helst :)

 

Kenneth Almås

Telefon : +47 952 18 036
E-post : ka@vestteknikk.no

Selger

 

Spør meg om hva som helst :)

Katrine Tonning

Telefon : +47 476 16 891
E-post : katrine@vestteknikk.no

Leder marked og kommunikasjon

 

Kontakt meg om tetthetstesting av åndedrettsvern
og markedsrelaterte spørsmål som annonser, messer og nettsider.

Carl Sigve Olsen

Telefon : +47 913 80 986
E-post : carl.sigve@vestteknikk.no

Servicekoordinator

 

Kontakt meg dersom du trenger årlig service/ vedlikehold offshore eller på land.
Jeg tar også mer enn gjerne en prat om pusteluft eller brannbeskyttelse av objekter.

Frode Sevdal

Telefon : +47 915 49 554
E-post : frode@vestteknikk.no

Produksjonsleder

Tore Skårdal

Telefon : +47 913 41 275
E-post : tore@vestteknikk.no

Teknisk konsulent, offshore

 

Spør meg om service og vedlikehold offshore.

Stein Arve Øvrebø

Telefon : +47 913 64 055
E-post : steinarve@vestteknikk.no

Servicetekniker, brann og pusteluft

 

 

Spør meg om pusteluft og brannvern

Ole Christian Mathisen

Telefon : +47 997 12 318
E-post : ole.christian@vestteknikk.no

Servicetekniker, brann og pusteluft

 

Spør meg om pusteluft og brannvern

Kjetil Djuvik

Telefon : +47 913 08 538
E-post : kjetil@vestteknikk.no

Senior tekniker, brann og pusteluft

 

Spør meg om pusteluft og brannvern

Erik Halvorsen

Telefon : +47 943 09 020
E-post : erik@vestteknikk.no

Servicetekniker, brann og pusteluft 

 

Spør meg om pusteluft og brannvern

Kurt Bøthun

Telefon : +47 970 08 017
E-post : kurt@vestteknikk.no

Servicetekniker, pusteluft

 

Spør meg om pusteluft og brannvern

Joar Nicolaysen

Telefon : +47 995 01 209
E-post : joar@vestteknikk.no

Servicetekniker, gassmåling

 

Spør meg om gassmåling

Kenneth Andrè Rishaug

Telefon : +47 986 54 806
E-post : kenneth@vestteknikk.no

Servicetekniker, gassmåling

 

Spør meg om gassmåling

Trond Eivind Bredesen

Telefon : +47 906 38 606
E-post : trond.eivind@vestteknikk.no

Servicetekniker, gassmåling

 

Spør meg om gassmåling

Kai Slettebø

Telefon : +47 986 06 056
E-post : kai@vestteknikk.no

Servicetekniker, gassmåling

 

Spør meg om gassmåling

Eli Løyning Gjesdal

Telefon : +47 908 72 741
E-post : eli@vestteknikk.no

Prosjektleder og kontaktperson for kurs

 

Kontakt meg hvis du har spørsmål om våre produkter eller kursbooking

Kyrre Fagerhaug Andersen

Telefon : +47 944 39 974
E-post : kyrre@vestteknikk.no

Kursinstruktør

 

Kontakt meg dersom du har spørsmål om faglig innhold i kurs

Anders Aasberg Oma

Telefon : +47 916 04 521
E-post : anders@vestteknikk.no

Lager- og logistikkansvarlig

Leif Martin Ølberg

Telefon : +47 932 62 582
E-post : leif-martin@vestteknikk.no

Innkjøper

Geir Magne Årvik

Telefon : +47 909 13 634
E-post : geir@vestteknikk.no

Daglig leder

 

Kontakt meg hvis du har spørsmål som du ikke får svar på hos noen andre her hos oss,
eller hvis du bare vil snakke litt :)

 

Mona Vagle

Telefon : +47 416 29 391
E-post : mona@vestteknikk.no

Administrasjonsleder

 

Kontakt meg hvis du har spørsmål om regnskap

Gunn Randeberg

Telefon : +47 916 05 668
E-post : gunn@vestteknikk.no

Administrasjonssekretær

 

Hvis du har spørsmål og lurer på hvem du skal snakke med;
ta kontakt med meg, så hjelper jeg deg å finne rette vedkommende.

Maria Mayela Riber

Telefon : 51 95 96 00

Kantine og renhold

Kontaktinformasjon

VESTTEKNIKK AS

Besøksadresse:
Røynebergsletta 20, Forus Vest, 4033 Stavanger

Postadresse:
Box 149, N-4065 Stavanger 

Tel: +47 51959600

E-post:

Forespørsel:
salg@vestteknikk.no

Ordre:
ordre@vestteknikk.no

Kurs:
kurs@vestteknikk.no

Pusteluftavdeling:
pust@vestteknikk.no

Gassavdeling:
gass@vestteknikk.no

administrasjon:
post@vestteknikk.no
invoice@vestteknikk.no


Kart og veibeskrivelse

Kart

Search