Search
English

Kontakt

For mer informasjon
ring oss på tlf: 51 95 96 00 eller

E-post:
Forespørsler: ordre@vestteknikk.no
Øvrige henvendelser: post@vestteknikk.no

Geir Magne Årvik

Telefon : +47 909 13 634
E-post : geir@vestteknikk.no

Daglig leder

Rune Hansen

Telefon : +47 995 83 010
E-post : rune@vestteknikk.no

Selgerleder

Kenneth Almås

Telefon : +47 952 18 036
E-post : ka@vestteknikk.no

Selger

Tore Allan Simonsen

Telefon : +47 906 66 381
E-post : tore.allan@vestteknikk.no

Selger

Eli Løyning Gjesdal

Telefon : +47 908 72 741
E-post : eli@vestteknikk.no

Logistikkleder

Leif Martin Ølberg

Telefon : +47 932 62 582
E-post : leif-martin@vestteknikk.no

Innkjøp og Lageransvarlig

Anders Aasberg Oma

Telefon : +47 916 04 521
E-post : anders@vestteknikk.no

Logistikkmedarbeider

Frode Sevdal

Telefon : +47 915 49 554
E-post : frode@vestteknikk.no

Serviceleder

Tore Skårdal

Telefon : +47 913 41 275
E-post : tore@vestteknikk.no

Teknisk konsulent, offshore

Carl Sigve Olsen

Telefon : +47 913 80 986
E-post : carl.sigve@vestteknikk.no

Teknisk rådgiver

Kjetil Djuvik

Telefon : +47 913 08 538
E-post : kjetil@vestteknikk.no

Senior tekniker, brann og pusteluft

Kurt Bøthun

Telefon : +47 970 08 017
E-post : kurt@vestteknikk.no

Servicetekniker, pusteluft

Kenneth Andrè Rishaug

Telefon : +47 986 54 806
E-post : kenneth@vestteknikk.no

Servicetekniker, gassmåling

Trond Eivind Bredesen

Telefon : +47 906 38 606
E-post : trond.eivind@vestteknikk.no

Servicetekniker, gassmåling

Ole Christian Mathisen

Telefon : +47 997 12 318
E-post : ole.christian@vestteknikk.no

Servicetekniker, brann og pusteluft

Joar Nicolaysen

Telefon : +47 995 01 209
E-post : joar@vestteknikk.no

Servicetekniker, gassmåling

Erik Halvorsen

Telefon : +47 943 09 020
E-post : erik@vestteknikk.no

Servicetekniker, brann og pusteluft 

Stein Arve Øvrebø

Telefon : +47 913 64 055
E-post : steinarve@vestteknikk.no

Servicetekniker, brann og pusteluft

Kai Slettebø

Telefon : +47 986 06 056
E-post : kai@vestteknikk.no

Servicetekniker, gassmåling

Katrine Tonning

Telefon : +47 476 16 891
E-post : katrine@vestteknikk.no

Leder kurs og marked

Kyrre Fagerhaug Andersen

Telefon : +47 944 39 974
E-post : kyrre@vestteknikk.no

Kursinstruktør

Mona Vagle

Telefon : +47 416 29 391
E-post : mona@vestteknikk.no

Administrasjonsleder

Gunn Randeberg

Telefon : +47 916 05 668
E-post : gunn@vestteknikk.no

Administrasjonssekretær

Maria Mayela Riber

Telefon : 51 95 96 00

Kantine og renhold

Kontaktinformasjon

VESTTEKNIKK AS

Besøksadresse:
Røynebergsletta 20, Forus Vest, 4033 Stavanger

Postadresse:
Box 149, N-4065 Stavanger 

Tel: +47 51959600

E-post:

Ordre/forespørsel:
ordre@vestteknikk.no

Kurs:
kurs@vestteknikk.no

Pusteluftavdeling:
pust@vestteknikk.no

Gassavdeling:
gass@vestteknikk.no

administrasjon:
post@vestteknikk.no
invoice@vestteknikk.no


Kart og veibeskrivelse

Kart

Search