Kontakt oss


Ordrekontor/teknisk avdeling

ordre@vestteknikk.no

Generelle henvendelser

post@vestteknikk.no


Salg

Ivar Sollie

Salgssupport
Telefon: + 47 481 80 678
E-post: ivar@vestteknikk.no

Rune Hansen

Selgerleder
Telefon: + 47 995 83 010
E-post: rune@vestteknikk.no

Kenneth Almås

Selger
Telefon: + 47 952 18 036
E-post: ka@vestteknikk.no

Øyvind Thorsen

Regionansvarlig øst
Telefon: + 47 930 39 7 17
E-post: oivind@vestteknikk.no

Carl Sigve Olsen

Selger
Telefon: + 47 913 80 986
E-post: carl.sigve@vestteknikk.no

Katrine Tonning

Leder marked og kommunikasjon
Telefon: + 47 476 16 891
E-post: katrine@vestteknikk.no


Teknisk

Anders Aasberg Oma

Servicekoordinator
Telefon: + 47 916 04 521
E-post: anders@vestteknikk.no

Frode Sevdal

Produksjonsleder
Telefon: + 47 915 49 554
E-post: frode@vestteknikk.no

Joar Nicolaysen

Senior tekniker, gass
Telefon: + 47 995 01 209
E-post: joar@vestteknikk.no

Tore Skårdal

Senior tekniker
Telefon: + 47 913 41 275
E-post: tore@vestteknikk.no

Kenneth Rishaug

Senior tekniker
Telefon: + 47 986 54 806
E-post: kenneth@vestteknikk.no

Stein Arve Øvrebø

Senior tekniker
Telefon: + 47 913 64 055
E-post: steinarve@vestteknikk.no

Ole Christian Mathisen

Senior tekniker
Telefon: + 47 997 12 318
E-post: ole.christian@vestteknikk.no

Kjetil Djuvik

Senior tekniker
Telefon: + 47 913 08 538
E-post: kjetil@vestteknikk.no

Trond Eivind Bredesen

Senior tekniker, gass
Telefon: + 47 906 38 606
E-post: trond.eivind@vestteknikk.no

Kurt Bøthun

Servicetekniker
Telefon: + 47 970 08 017
E-post: kurt@vestteknikk.no

Kai Slettebø

Servicetekniker, gass
Telefon: + 47 986 06 056
E-post: kai@vestteknikk.no

Stian Berge

Servicetekniker
Telefon: + 47 921 52 717
E-post: stian@vestteknikk.no

Erik Halvorsen

Servicetekniker
Telefon: + 47 943 09 020
E-post: erik@vestteknikk.no


Kurs

Eli Løyning Gjesdal

Prosjektleder og kursbooking
Telefon: + 47 908 72 741
E-post: eli@vestteknikk.no

Henning Byberg

Kursinstruktør
Telefon: + 47 400 21 343
E-post: henning@vestteknikk.no

Kristine Borgersen

Kursinstruktør
Telefon: + 47 470 11 929
E-post: kristine@vestteknikk.no


Logistikk

Tore Alseth Haaland

Logistikk- og lageransvarlig
Telefon: + 47 404 91 515
E-post: tore.haaland@vestteknikk.no

Stian Olsen

Logistikk og utleie
Telefon: + 47 95525035
E-post: stian.olsen@vestteknikk.no

Leif Martin Ølberg

Innkjøper
Telefon: + 47 932 62 582
E-post: leif-martin@vestteknikk.no


Administrasjon

Geir Magne Årvik

Daglig leder
Telefon: + 47 909 13 634
E-post: geir@vestteknikk.no

Steinar Werner Pedersen

Leder HMSK
Telefon: + 47 91161151
E-post: wener@vestteknikk.no

Gunn Randeberg

Aministrasjonssekretær
Telefon: + 47 51 95 96 00
E-post: gunn@vestteknikk.no

Mona Vagle

Administrasjonsleder
Telefon: + 47 416 29 391
E-post: mona@vestteknikk.no

© 2019 Vestteknikk AS. All Rights Reserved.